Zahradní domky

Zahradní domek je praktická stavba, která by neměla chybět v žádné zahradě. Vzhled vašeho zahradního domku může být perfektně uzpůsoben například vašemu rodinnému domu případně úpravě okolí. Odkladací priestor na všetko potrebné náradie, sezónne uskladnenie nábytku z terasy či odloženie bicyklov. K prednostiam montovaných záhradných domčekov patrí vysoká odolnosť proti nepriazni počasia, dlhá životnosť a bezúdržbovosť, ktoré sú zaručené použitím špičkových materiálov a príslušenstva od renomovaných značiek

Varianta s přístřeškem

Součástí plechového domečku s hotovou omítkou může být i přístřešek, který lze používat například jako terasa chráněná pergolou.  Nebo zastřešní místo pro vaše auto nebo motocykl.

 

Výhody zahradního domku

✓  Dvojité žárové pozinkování kovové konstrukce stavby        Maximálne bezúdržbový

 Přesně podle vašich představ – vyroben na klíč                      ✓ Stabilní ocelová konstrukce


 

1. Atika

2. Pozinkovaný trapézový profil

3. Ocelové pozinkované nosníky

4. Akrylová omítka

5. Pozinkovaný ocelový profil - jádro

6. Vnitřní profilovaná strana stěny

Střešní krytina

Jádrem střešní krytiny je žárově pozinkovaný plech trapézového profilu T18. Vrchní vrstvu tvoří barevný nástřik pro dodatečnou ochranu a potřebné doladění barev. Spodní část je možné opatřit antikondenzační fólií DRIPSTOP. 

Stěny

Stěny montovaného domečku tvoří podstatu konstrukce. Jsou to panely z ocelového plechu, které jsou opatřeny žárovým zinkováním. Díky této úpravy, která je léty prověřena i v automobilovém a leteckém průmyslu, je možné zaručit dlouhodobou životnost desítky let. Z vnější strany jsou opatřeny omítkou a z vnitřní bílou omítkou. Optimální tloušťka stěny je 50 mm. 

Příslušenství a doplňky 

Nabízíme další příslušenství a doplňky jako jsou okna, designové světlíky, okapový systém nebo případně přístřešky, které mohou být součástí stavby, a díky společné střechy vytvoří ucelené řešení. Pomocí našeho konfigurátoru můžete všechny tyto doplňky přidat ke své plánované stavbě a společně s námi pak rozvrhnout jejich umístění. 

Atika - vrchní krycí plech

Atika je vrchní krycí dekorační prvek domečku s moderní povrchovou vrstvou PVC. Kromě dekorační, má i důležité technické funkce: zakrývá prostor mezi stěnou a krytinou, je součástí větracího systému stavby, zabraňuje pronikání vody, listí a živočichů do domečku.  

Zateplení

Základem zateplení jsou stěny THP, které mají izolační PUR jádro a celkovou optimální tloušťku 50 mm. Námi používané THP panely jsou svými tepelně izolačními vlastnostmi schopny konkurovat zděné stavbě z pórobetonových tvárnic s tloušťkou až 200 mm, nebo zateplení polystyrénem EPS o tloušťce 70 mm. Stěny zatepleného zahradního domečku jsou samonosnou konstrukcí a díky použití PUR panelů je jejich stabilita a robustnost o to větší. 

Realizace přímo z naši výroby

Realizace

Cenová nabídka

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám co nejdříve ozveme zpět.