Model SP 140

Nastavte si intenzitu slunečních paprsků na terase sami. Střecha naklápěcích pergol je tvořena z hliníkových lamel, které lze variabilně naklápět podle aktuálních změn počasí. Jedinečné řešení naklápěcích profilů s orientací od 0° až 135° vám umožní regulaci stínění a odvětrání přehřátého vzduchu.

Konstrukce je tvořena extrudovanými hliníkovými profily, které mají vysokou pevnost. Sloupy o průřezu 140 mm zaručují výjimečnou stabilitu. Díky tomu můžeme nabídnout jedny z největších maximálních rozměrů na trhu. Maximální rozměry jednoho segmentu jsou: šířka 7m × hloubka 5m × výška 3m.

✔ Hliníkové lamely s orientací 0 ° až 135 °
✔ Vysoká odolnost proti větru 120km/h
✔ Na dálkové ovládání
✔ Modulárni systém
✔ Pevná 100% hliníková konstrukce
✔ Systém na odvádění vody v ceně

+ Možnost rozdělení lamel
+ Ovládání pomocí ovladače
+ Větrné a teplotní senzory
+ Audio systém

Základní barvy:
.


Model SP120

Tato bioklimatická pergola splňuje požadavky i nejnáročnějších uživatelů. Její elegantní moderní střešní systém s pevnou konstrukcí ohromí každého. Jedinečné řešení naklápěcích profilů s orientací od 0° až 135° vám umožní regulaci stínění a odvětrání přehřátého vzduchu. Těsné lamely ve spojení s účinným a navíc neviditelným systémem odvodnění zajistí efektivní odvod srážkové vody (odvod vody do 57 l/min).

Konstrukce je tvořena extrudovanými hliníkovými profily, které mají vysokou pevnost. Sloupy o průřezu 120mm zaručují výjimečnou stabilitu. Díky tomu můžeme nabídnout jedny z největších maximálních rozměrů na trhu. Maximální rozměry jednoho segmentu jsou: šířka 6m × hloubka 4m × výška 3m.

.

✔ Hliníkové lamely s orientací 0° až 135°
✔ Vysoká odolnost proti větru 110km/h
✔ Elektrický motor v ceně
✔ Systém pro odvádění vody v ceně
✔ Pevná hliníková konstrukce

+ LED osvětlení
+ Stínicí technika
+ Senzory počasí
+ Audiosystém
+ Infračervené ohřívače

Základní barvy:

Realizace bioklimatických pergol s naklápěcími lamelami

Cenová nabídka

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám co najdříve ozveme zpět.