Montované garáže s omítkou ✔ Bezúdržbový materiál

✔ Rozebíratelná konstrukce
✔ Pultová střecha
✔ Střešní izolace
✔ Izolace steen
✔ Možnost výklopné, sekční vrata
✔ Možnost přístřešku ke stavbě

✔ Ocelové boční dveře, Okno PVC, designový světlík

Základem garáží je stabilní ocelová konstrukce. Stěny těchto staveb jsou tvořeny z ocelových pozinkovaných profilů. Z vnější strany je unikátní, certifikovaná omítka s dlouhou životností. 

Garáže nabízíme se sekčními vraty nebo vyklápěcími vraty, také možnost doplnit boční ocelové dveře, okno PVC nebo designový světlík

Výhody montované garáže

Rozebíratelná

Garáž lze rozebrat a přemístit na libovolně jiné místo.

Pevná konstrukce s izolaci nebo bez izolace

Garáž umíme vyhotovit s izolací bočních stěn.

Různé varianty

Můžete si zvolit barevné provedení atiky a barevné kombinace omítky dle vašich představ.


Detailní informace

Co se týká střešní izolace sestává ze sendvičového panelu tloušťka 40mm Střešní krytina, kterou používáme na pultových střechách, je plechová, s trapézovým profilem. Okraje střechy jsou elegantně začištěny atikou. Typ izolace PUR pěna 40mm. Boční stěny jsou z plechových panelů tloušťka 0,70mm plech, vyztužné vrchní a spodní pozinkované profily. Na profilech nanesená povrchová akrylová omítka. Vnitřní nastřik je také akrylový. Tloušťka zrna od 1,5-2mm1. Atika

2. Pozinkovaný trapézový profil

3. Ocelové pozinkované nosníky

4. Akrylová omítka

5. Pozinkovaný ocelový profil - jadro

6. Vnitřní profilovaná strana stěny

Střešní krytina 

Jádrem střešní krytiny je žárově pozinkovaný plech trapézového profilu T18. Vrchní vrstvu tvoří barevný nástřik pro dodatečnou ochranu a potřebné doladění barev. Spodní část je možné opatřit antikondenzační fólií DRIPSTOP. Standardní nosnost střechy je 125 kg/m2.

Atika - vrchní krycí plech

Atika je vrchní krycí dekorační prvek garáže s moderní povrchovou vrstvou PVC. Kromě dekorační, má i důležité technické funkce: zakrývá prostor mezi stěnou a krytinou, je součástí větracího systému garáže, zabraňuje pronikání vody, listí a živočichů do garáže. 

Omítka

V nabídce máme více než 250 odstínů. Díky moderní technologii výroby dosahuje omítka nízké nasákavosti a vysoké prodyšnosti. Je UV stabilní se zárukou 5 let. Odolná proti prorůstání řasou a plísní a je ideální pro stavby bez přesahu střechy 

Zateplení

Základem zateplení jsou stěny THP, které mají izolační PUR jádro a celkovou optimální tloušťku 50 mm. Námi používané THP panely jsou svými tepelně izolačními vlastnostmi schopny konkurovat zděné stavbě z pórobetonových tvárnic s tloušťkou až 200 mm, nebo zateplení polystyrénem o tloušťce 70 mm. Stěny zateplené garáže jsou samonosnou konstrukcí a díky použití PUR panelů je jejich stabilita a robustnost o to větší. 

Stěny

Stěny montované garáže tvoří podstatu konstrukce. Jsou to panely z ocelového plechu, které jsou opatřeny žárovým zinkováním. Díky této úpravy, která je léty prověřena i v automobilovém a leteckém průmyslu, je možné zaručit dlouhodobou životnost. Z vnější strany jsou opatřeny omítkou a z vnitřní bílou jemnozrnnou barvou švýcarského výrobce KABE. Tloušťka stěny je 50 mm. 

Příslušenství a doplnky

Nabízíme další příslušenství a doplňky jako jsou okna, designové světlíky, elektrické pohony pro vrata, okapový systém nebo případně přístřešky, které mohou být součástí stavby a díky společné střechy vytvoří ucelené řešení. Pomocí našeho konfigurátoru můžete všechny tyto doplňky přidat ke své plánované stavbě a společně s námi pak rozvrhnout jejich umístění. 

Realizace

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.