Každoročně se účastníme také výstav a veletrhů

FOR ARCH 2022 - PVA PRAHA  20. 9. - 24. 9. 2022

2. ročník stavebního veletrhu FOR ARCH, měl především za cíl podpořit udržitelnost veletržního oboru, stavebnictví a informovat veřejnost o novinkách ve stavebním odvětví - My jsme se na výstavě v praze odprezentovali jako slovenská firma s produkty vyrobenými na slovensku. Publiku jsme ukázali naši bioklimatickou pergolu model TOP s bezrámovým zasklením, hliníkovou pergolu s mléčným bezpečnostním sklem a rámovým zasklením, a hliníkovou pergolu s čirým bezpečnostním sklem, střešní roletou a proti silnému větru a dešti jsme doplnili screenovou roletu.


Gardenia Nitra 26.04.2023 - 30.04.2023 

Výstava Gardenia nabízí návštěvníkům již 25 let inspiraci, jak si vytvořit nádherné květinové záhony, jak uspořádat zahradu tak, aby byla praktická, poskytovala prostor pro pěstování zeleniny a ovoce, ale byla zároveň i prostorem pro odpočinek a relax. Kromě velkého množství květin a dřevin mají na výstavě zastoupení také grily, skleníky, altány, zahradní domky, bazény, vířivky a další zahradní příslušenství. Rady

O nás

Na trhu působíme od roku 2005 jako obchodní společnost později jsme rozšílili náš sortiment o hliníkové pergoly, hliníkové ploty, přístřešky pro auto a garáže. Tyto produkty pro Vás připravujeme ve vlastních výrobních halách o rozměru 4000m2! Naše produkty nemontujeme jen my, v České republice a okolních zahraničních státech máme přes 20 aktivních odběratelů. Ti se postarali o další desítky úspěšných montáží pro vás. Naším cílem pro rok 2022 je zdvojnásobení vyrobených produktů.    

Naše firma

- 4000m2 výrobních a skladových prostor. 

Více než 50 zaměstnanců.

- Vznik v roce 2005.

Pestrá nabídka nabízených a vyráběných materiálů.

- Za rok 2021 více než 500 montáží v České republice a na Slovensku.

Rodinná firma s dlouholetou tradicí.