.

.

HRV80-ZIP

Ochrana před sluncem, která nemá obdobu z hlediska pohodlí, designu a bezpečnosti. Střešní roleta HRV80-ZIP splňuje nejen tyto požadavky, ale mnohem víc. Toto nové řešení zastínění verandy je nyní elegantnější, štíhlejší a vyniká svými vlastnostmi.

Střešní roleta HRV80-ZIP umožňuje regulovat průnik slunečního svitu do místnosti a zamezit nepříjemně vysokému množství světla i tepla. Látka je chráněna a svinuta v boxu, který je ve zcela zatažené pozici rolety uzavřen dolním profilem, díky kterému zůstanou barvy látky jasné po dlouhá léta

Látka vytváří vizuální pohodlí domova, tepelnou i zvukovou izolaci, může být zatemňující, ale také průsvitná, je extrémně trvanlivá, odpuzuje špínu a odolává požáru. HRV80-ZIP je vybavena zipovým systémem, který zajišťuje, že látka zůstává náležitě napnuta v každé poloze dolního profilu a zabraňuje vyklouznutí látky z vodících lišt. Box je upevněn na vodicích lištách. Bezpečná vzdálenost látky od střechy zimní zahrady či pergoly je zajištěna pomocí vodících lišt a lankového pružinového systému.


Výhody

Ideální pro velké skleněné plochy až do velikosti 25 m2 v jednom rámu
Tepelnou i zvukovou izolaci

Méně slunečního svitu na svislých skleněných plochách díky přesahu
Neustále napnutá látka díky novému ZIP systému

Kompaktní box přispívající k sofistikovanému vzhledu verandy
Vysoká odolnost proti větru (až do 140 km/h)
Možnost instalace LED osvětlení

Barevné Provedení

Příplatkové Barvy

Rozměry

Šířka: min. 1500mm - max. 6000mm


Výška: Max. 5000mm


Garantovaná plocha: Max. 25 (m2)

Objednajte si naše služby

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.